Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dobrze czytam, poznaję siebie, świat

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Dobrze czytam, poznaję siebie, świat

17 czerwca zakończyły się zajęcia edukacyjne z projektu "Dobrze czytam, poznaję siebie, świat". Trwały one od lutego bieżącego roku. Ich organizatorem jest Noworudzkie Stowarzyszenie Pro Publico Bono we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Nowej Rudzie, Oddział dla Dzieci.

Podczas ostatniego spotkania poza dobrą zabawą i mnóstwem uśmiechów nadszedł moment na rozdanie dyplomów i małych upominków. Na zakończenie wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.