Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Matryca Cudów - warsztaty rozwoju osobistego

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Matryca Cudów - warsztaty rozwoju osobistego

W dniach 8-10 lipca 2015 r. w bibliotece w Słupcu gościliśmy dwie trenerki rozwoju osobistego, panie: Joannę Grabską i Małgorzatę Lewandowską.

W środę i czwartek pani Grabska, prowadziła warsztaty pod hasłem: ” Twórz swoje życie z mocą i radością”. Celem zajęć było wskazanie, że każdy ma potencjał, czasem tylko trzeba go odkryć i uruchomić. Trenerka omówiła z nami blokady, wymówki, które każdy znas ma, starała się odkryć w nas ukryte talenty i potencjał. Inspirowała uczestniczki do bycia sobą, pracy nad sobą, do poznania i korzystania z własnej mocy. Uczyła je, jak zmieniać marzenia w rzeczywistość, jak uwierzyć w siebie i odważyć się spełniać marzenia, pokonać granicę tego, co wydaje się niemożliwym, przekuć doświadczenia w coś pozytywnego i odmieniającego życie na lepsze.

W piątek ćwiczenia prowadziła pani Małgosia Lewandowska, która zajmuje się neuroterapią i biofeedbeckiem. Wprowadziła uczestniczki w tematykę fizyki kwantowej, omówiła Metodę Dwupunktową, przeprowadziła ćwiczenia z „wchodzeniem w tzw. przestrzeń serca”. Omówiła i przeprowadziła trening Alfa – metodę, która pozwala obserwować fale mózgowe.

Psychoterapeutki przekonywały uczestniczki spotkania, że każdy ma w sobie potencjał niezbędny do czynienia cudów, do tworzenia swojego życia z pasją i radością. Bogatsze o nowe doświadczenia i postanowienia Panie zostały zainspirowane do dalszego działania.

Na zaproszenie Małgorzaty Lewandowskiej w sobotę, 11 lipca odbył się recital Malwiny Pierożek. Malwina śpiewa od najmłodszych lat. Uczestniczyła w wielu konkursach i przeglądach piosenki, jest uczennicą Społecznego Ogniska Muzycznego, gdzie uczy się profesjonalnej emisji głosu i śpiewu. Koncert prowadziła mama Malwiny - Anna Pierożek, która opowiedziała o swojej córce, przekazała, że wszystko jest możliwe, tylko człowiek musi spełniać swoje marzenia zamiast biernie oczekiwać cudu.

Na występ wokalny Malwiny złożyły się następujące piosenki: ”Och życie, kocham cię nad życie” Edyty Geppert, „Dłoń” Natalii Kukulskiej, „Brzydcy” Grażyny Łobaszewskiej , „Taki cud i miód” Danuty Błażejczyk, „The Perfect Man ” Jennifer Hudson, „Chcę do Bodzia” Maryli Rodowicz. Artystka z ogromnym wyczuciem podeszła do zinterpretowania utworów, zaśpiewała je sercem i duszą.

Publiczność ze wzruszeniem wysłuchała przygotowanych utworów, za wspaniały występ podziękowała młodej Artystce gromkimi brawami oraz pięknymi kwiatami. To mile spędzone popołudnie na długo pozostanie w naszej pamięci, a Malwinie życzymy debiutu na liczących się scenach naszego kraju.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.