Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Podróż do Bajkolandii

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Podróż do Bajkolandii

W czwartkowy poranek Filię nr 4 MBP w Nowej Rudzie odwiedzili uczniowie klasy „O” wraz z wychowawczynią panią Grażyną Garą. Nasze miłe spotkanie rozpoczęliśmy od wyczarowania samolotu- bajkolotu, dzięki któremu mogliśmy udać się w pełną przygód podróż do magicznej Bajkolandii. I tak nasz bajkolot przeniósł nas najpierw do krainy Królowej Śniegu, która to zostawiła dzieciom list zawierający wskazówki przydatne podczas rozwiązywania kolejnych zadań. Zanim jednak do niej dotarliśmy musieliśmy pokonać lodowy ocean, co okazało się nie lada wyzwaniem. Następnie polecieliśmy do Krainy Czerwonego Kapturka, gdzie na zerówkowiczów czekało wiele ciekawych zagadek. Po ich rozwiązaniu udaliśmy się na wędrówkę przez las, by dotrzeć to Jasia i Małgosi. Dzieci były już lekko zmęczone, więc dodały sobie troszkę energii pałaszując słodycze z chaty Baby Jagi. Do następnej krainy maszerowaliśmy więc już pełni siły i chęci by sprostać kolejnym wyzwaniom, które to postawił przed nami tym razem Kopciuszek.

Maluchy wykazały się doskonała znajomością bajek i w oka mgnieniu rozwiązywały wszystkie zagadki i zadania choć wcale nie było one łatwe.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.