Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Czytam sobie w bibliotece

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Czytam sobie w bibliotece

"Czytam sobie w bibliotece" to pomysł na promocję czytelnictwa, skierowany do najmłodszych czytelników, którego pomysłodawcą jest Centrum Edukacji Obywatelskiej.

17 listopada 2015 r MBP Oddział dla Dzieci odwiedziła grupa przedszkolaków z "Plastusia". Dzieci oglądały swoje ulubione bajki o zwierzątkach. Następnie pani bibliotekarka pokazała im inne wyjątkowe książki, które posiadamy w swoich zbiorach.... książki, które mają oczy, mięciutkie futerka, z którymi można się kąpać i zabrać na plażę, które można układać jak puzzle. Dzieci były zachwycone i chciały zabrać bajeczki ze sobą do domu. Razem wysłuchaliśmy audiobooka "Kubuś i Przyjaciele - Puchatku, cierpliwości" Bajka okazała się bardzo pouczająca i niosła wiele mądrości. Okazało się, że każdy przedszkolak potrafi czytać nasze bajeczki - wszyscy świetnie potrafili zinterpretować obrazkowe historie w książkach. Dlatego na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom "Czytam sobie i jest super!"Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.