Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Książki naszych marzeń

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Książki naszych marzeń

25 listopada do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie przyjechała grupa dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie.

Pierwszoklasiści uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych realizowanych pod hasłem "Pierwsza wizyta w bibliotece". Natomiast uczniowie klas II - VI mogli zapoznać się z działalnością edukacyjno - kulturalną biblioteki oraz różnorodnymi zbiorami bibliotecznymi.

Młodsze dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach z okazji "Dnia Pluszowego Misia".

Celem współpracy jest upowszechnianie czytelnictwa, kształtowanie kompetencji czytelniczych oraz wspieranie rozwoju najmłodszych.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.