Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji choć nieco wcześniej bo już 24 listopada Filię Nr 4 MBP w Nowej Rudzie odwiedziły dzieci z przedszkola "MINI".

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej recytacji wiersza Jana Brzechwy pt. "Niedźwiedź". Następnie zapoznaliśmy się z okolicznościami powstania słynnego Teddy bear, który w tym roku obchodzi swoje 113 urodziny.Aby się nieco rozbudzić i lepiej skoncentrować na czekających nas jeszcze zadaniach, przystąpiliśmy do misiowej gimnastyki i misiowego masażu.

Wypoczęte i ze świeżym umysłem, maluchy w mgnieniu oka rozwiązały zagadki z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu a także poznały jedną z przygód Misia Uszatka.

Na zakończenie wykonaliśmy wspólnie misiowe pudełka, na łakocie i nie tylko.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.