Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Miśki nasze ukochane

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Miśki nasze ukochane

Daje poczucie bezpieczeństwa i jest niezawodnym przyjacielem - pluszowy miś. 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Na spotkanie z misiem - bohaterem wielu książek i bajek przyszli uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Rudzie. Dzieci przyniosły swoich ulubieńców i wraz z nimi uczestniczyli w zajęciach. Razem wysłuchaliśmy "Puchatku cierpliwości" - audiobooka o przygodach jednego z najbardziej lubianych misiów na świecie. Było mnóstwo książek o misiach, niedźwiedziach, uszatkach..

Dzieci układały misiowe puzzle, a na zakończenie każdy otrzymał misiową kolorowankę, jak na okazję przystało.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.