Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dla miłośników fantastyki Przebudzenie – mroczna i przerażająca opowieść o tajemnicach Ziemi i Piekła

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Dla miłośników fantastyki Przebudzenie – mroczna i przerażająca opowieść o tajemnicach Ziemi i Piekła

W piątkowy wieczór 11 grudnia gościem naszej biblioteki był młody autor z Radkowa – Łukasz Ignatow, który prezentował swoją pierwszą powieść pt. Przebudzenie. Książkę wydała w 2015 r. Warszawska Firma Wydawnicza i jest dostępna w sieci sklepów EMPIK. Do napisania książki, autora zainspirowały gry wideo z serii Devil May Cry, których jest fanem. Lubi twórczość Andrzeja Sapkowskiego i angielskiego, nieżyjącego już pisarza Terrego Pratchetta. Publiczności opowiedział o sobie, co lubi, jak pisze i kiedy, bo oprócz pisania pracuje.

Głównym bohaterem powieści jest młody mężczyzna Sawyer, który postanawia się zemścić na wrogach, kiedy odkrywa, że jego najbliżsi przyjaciele giną w dziwnych okolicznościach. W tym celu przemierza niesamowity, mroczny i tajemniczy świat demonów. Ta wędrówka długa i niebezpieczna pokazuje także, kim jest nasz bohater, jak się zmienia, i co pragnie ocalić. Przebudzenie, to pierwsza część cyklu Bez cienia litości. Następną część już Łukasz Ignatow kończy, a ile ich będzie jeszcze nie wiadomo. Jak sam autor mówi, na razie chce się zorientować, jak książka zostanie przyjęta przez Czytelników.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.