Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Zima, zima... W Dolinie Muminków

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Zima, zima... W Dolinie Muminków

Na lekcję biblioteczną do Oddziału dla Dzieci MBP przyszli uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej Nr 2. Razem sprawdziliśmy naszą znajomość przygód wesołej rodziny Muminków i ich przyjaciół. Każdy z uczniów wcielił się w innego bohatera lektury i przedstawił jego charakterystyczne cechy.

Wysłuchaliśmy fragmenty audiobooka, odpoczywając przy tym po dniu pełnym zajęć. Na zakończenie przeciągaliśmy się i ćwiczyliśmy po długim zimowym śnie, a w prezencie każdy otrzymał Muminkową kolorowankę.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.