Trwa ładowanie danych...

Aktualności

O przygodach Mikołajka...

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
O przygodach Mikołajka...

Seria zabawnych przygód Mikołajka jest jedną z najchętniej czytanych pozycji w zbiorach biblioteki dziecięcej. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera i jego szkolnych kolegów. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.

Na zajęcia, których tematem był tytułowy Mikołajek przyszli uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 2.

Podczas spotkania dzieci opowiadały o swoich ulubionych przygodach książkowego bohatera. W grupach rozwiązywali krzyżówki i przygotowywali scenki z książki, co spodobało się uczniom najbardziej.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.