Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Świąteczne warsztaty

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Świąteczne warsztaty

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia stały się doskonałym pretekstem do zorganizowania w Fili Nr 4 warsztatów plastycznych, w których udział wzięły dzieci z klasy III „c” Szkoły Podstawowej Nr 7, wraz z wychowawczynią panią Bożeną Turek.

W miłej świątecznej atmosferze uczniowie samodzielnie wykonywali lampiony, choinki, aniołki oraz inne ozdoby świąteczne. Po skończonej pracy dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła, które z pewnością będą stanowiły piękną dekorację ich domów.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.