Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Zima w bajce

Dodane przez: Grzegorz Rapanowicz
Zima w bajce

Za oknami szara jesień, a w bajce piękna, śnieżna zima. Dlatego uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Rudzie przyszli jej szukać w Oddziale dla Dzieci MBP.

Każde dziecko dostało do oglądania i czytania zimowe i świąteczne opowiadania.

Razem czytaliśmy o tradycjach świątecznych w Polsce i na świecie. Każdy miał też okazję przyglądać się jak wykonać bożonarodzeniowe dekoracje.

Wszystkie dzieci uwielbiają i potrafią pięknie kolorować, dlatego każdy otrzymał bałwanka w świątecznej scenerii i pracował nad nim, żeby po spotkaniu wkleić go na pamiątkę do zeszytu.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.