Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dary jesieni

Dodane przez: Anna Buczek
Dary jesieni

Dary Jesieni

Jesień to nie tylko deszcz, zimny wiatr i zachmurzone niebo. To także czas, gdy natura może nas zachwycić całą gamą kolorów. Złote liście, wielobarwne warzywa i owoce mogą zrobić wrażenie na wszystkich, tylko trzeba umieć uważnie patrzyć na otaczającą nas naturę.

To właśnie było celem zajęć, które zorganizowano dla dzieciaków z Miejskiego Przedszkola nr 1 – chociaż trzeba przyznać, że to dorośli powinni sobie przypomnieć jak spojrzeć na świat oczyma dziecka.

Książka pozwala te wszystkie wrażenia utrwalić i powracać do nich w każdej chwili, szczególnie wtedy, gdy za oknem dominują odcienie szarości. Dlatego tak ważne jest aby nabyć umiejętności obcowania z książką i odnajdywać w tym radość. Pomóc w tym miały właśnie nasze zajęcia.

Można powiedzieć, że nie ma w bibliotece czasu w którym nic się nie dzieje, a lekcje biblioteczne i spotkania to codzienność, która mamy nadzieje, zaowocuje w przyszłości. Tego właśnie życzymy sobie i naszym młodym gościom.

Spotkanie odbyło się jesienny, piątkowy poranek 21 października w oddziale dla dzieci przy ul. Boh. Getta 10. 


 Źródło: Sławomir Drogoś


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.