Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Podróż po krainie baśni

Dodane przez: Agata Iwańska
Podróż po krainie baśni

    Biblioteczny pociąg do przygody ponownie wyruszył w podróż, tym razem zabierając na swój "pokład" uczniów klasy I b wraz z wychowawczynią panią Bożeną Turek.

    Nasi mili goście przybyli do biblioteki by wziąć udział w warsztatach, które miały na celu zarówno wzbogacenie wiedzy i rozwój emocjonalny dzieci poprzez kontakt z literaturą jak i stworzenie warunków do różnorodnego wyrażania inwencji twórczej. Uczniowie, którzy podzieleni zostali na dwie grupy mogli rywalizować za sobą w pięciu konkurencjach tj.: poprawianki, rysowanki, układanki, zgadywanki oraz przedstawianki.

    I chociaż niektóre zmagania przysporzyły dzieciom niewielkie trudności, wszyscy dobrze się bawili i z uśmiechem na twarzach opuszczali słupiecką książnice. Źródło: Agata Iwańska


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.