Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Cała Polska czyta dzieciom

Dodane przez: Agata Iwańska
Cała Polska czyta dzieciom

    Miejska Biblioteka Publiczna od lat aktywnie uczestniczy w kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, której to inicjatorem jest Fundacja ABC XXI. W ramach tej jakże potrzebnej i istotnej akcji we wszystkich placówkach biblioteki, na przestrzeni lat ubiegłych organizowane były rożnego rodzaju imprezy czytelnicze. Miały one za zadanie przede wszystkim propagowanie codziennego czytania najmłodszym.
    Filia Nr 4 dokłada wszelkich starań by zainteresować książką i biblioteką, jak największą rzeszę czytelników. Dlatego też ponowne odwiedziny biedroneczek z klasy „O”, sprawiły zarówno bibliotekarce jaki i maluchom wiele radości.
     Ta miła wizyta odbyła się w ramach cyklu spotkań czytelniczych, mających na celu zapoznanie się z klasyką- choć nie tylko- literatury dziecięcej. Tym razem dzieci wysłuchały opowiadania o przygodach jelonka Bambi oraz jego leśnych przyjaciół.  Po czym przystąpiły do własnoręcznego wykonywania zakładek do książek, które  przydadzą im się zarówno w szkole jak i w domu.


 Źródło: Agata Iwańska


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.