Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Pluszowa przytulanka MIŚ

Dodane przez: Anna Buczek
Pluszowa przytulanka MIŚ
Chociaż Dzień Pluszowego Misia przypada 25 listopada, to przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 spotkały się z bohaterami książek - Misiami i Niedźwiedziami - dzień wcześniej. Każda grupa przyszła osobno aby nikomu nie zabrakło misia. Przynieśli swoje misie maskotki domowe a nawet przedszkolne.
Przy wspólnej zabawie, śpiewaniu i tańcach z misiach, mówieniu wierszyków, dzieci rozpoznawały inne misie i niedźwiedzie, co jedzą, gdzie żyją i jak mieszkają.
W ramach spotkań "Cała Polska Czyta Dzieciom" pani prowadząca przeczytała opowiadanie pt. "Zielony miś". Dzieci podczas spotkania ochoczo troszczyły się o misie, książki i bawiły się dobrze. Zabawa z książką dała oczekiwane efekty szanowania zabawek i książek.
Dzieci przedstawiły swoje maskotki, wspólnie wędrowali między regałami aby odnaleźć bajeczki o misiach. Każde dziecko miało możliwość wypowiedzenia się jakie misie czy niedźwiedzie są znane, gdzie mieszkają i co jedzą.
Na zakończenie każde dziecko otrzymało kolorowankę o misiu i przytulając się do swojej maskotki z wypiekami na twarzy opuszczało Bibliotekę.

 Źródło: Oddział dla Dzieci, Małgorzata Ciechanowska


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.