Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie informacyjne ws. obwodnicy Słupca

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkanie informacyjne ws. obwodnicy Słupca

Biuro Opracowywania Programów i Projektów Inżynierii Komunikacyjnej „LISPUS” Marcin Dobek działające w imieniu DOLNOŚLĄSKIEJ SŁUŻBY DRÓG I KOLEI WE WROCŁAWIU niniejszym zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na SPOTKANIE INFORMACYJNE w sprawie planowanej inwestycji pn.: "Prace projektowe dla budowy obwodnic m. Nowa Ruda –  Słupiec: IV etap obwodnicy (droga 381) Nowa Ruda".

Spotkanie informacyjne zostanie przeprowadzone w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją. Projektanci i przedstawiciele Zamawiającego spotkają się z zainteresowanymi osobami w dniu 21.07.2017 r. (piątek) od godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Rudzie,ul. Słupiecka 2.

Głównym celem spotkania jest poinformowanie społeczności lokalnej o wstępnej propozycji rozwiązań projektowych planowanej inwestycji wraz z jej prezentacją oraz stworzenie zainteresowanym osobom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych.

Z opracowanymi rozwiązaniami projektowymi można się zapoznać na stronach internetowych Urzędu Miasta Nowa Ruda oraz Urzędu Gminy Nowa Ruda.
.


 Źródło: Urząd Miejski w Nowej Rudzie


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.