Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie z Michałem Ogórkiem w Słupcu

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkanie z Michałem Ogórkiem w Słupcu

Spotkanie z Michałem Ogórkiem odbyło się w poniedziałek, 23.10.2017 r. w Filii MBP w Nowej Rudzie-Słupcu, przy ul. Słupieckiej 2.

Michał Ogórek (ur. 1955 r.) – polski dziennikarz, felietonista, prezenter telewizyjny, satyryk i krytyk filmowy. Studiował nauki polityczne i dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. Od 1989 jest stałym felietonistą „Gazety Wyborczej”. Od 2004 związany z kanałem telewizyjnym Kino Polska. Autor książek, m.in. Przewodnik po Polsce (1991), Najlepszy Ogórek czyli kalendarz na każdy rok (2005), a także współautor publikacji Polska między wierszami. Życie codzienne w PRL (1991).

Wikipedia


 Źródło: David Magen


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.