Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Pluszowy Miś

Dodane przez: Ewa Andruszko
Pluszowy Miś

W środę 22 listopada Pluszowy Miś zawitał do biblioteki filii nr4 w Nowej Rudzie. Na początku dzieci z klasy 1d szkoły podstawowej przywitała bibliotekarka i zaprosiła je na misiową imprezcę. Zaprezentowano krótką historię powstawania pluszowych misiów, następnie przedstawiono rysunki znanych postaci misiowych które często spotykamy w bajkach. Dzieci również uczestniczyły w zabawach ruchowych z misiem. Następnie malowano i wykańczano obrazek z postacią misia.

Na koniec przypomniano o prośbach pluszowych misiów czytając wierszyk Czesława Janczarskiego "Naprawimy misia". Po przeczytaniu wiersza odbyto rozmowę z dziećmi o poszanowaniu zabawek.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.