Trwa ładowanie danych...

Aktualności

ESCAPE ROOM w bibliotece

Dodane przez: Agata Iwańska
ESCAPE ROOM w bibliotece

W poniedziałkowy poranek MBP w Słupcu miała przyjemność gościć w swoich progach uczniów klasy II b Szkoły Podstawowej NR 7. Tym razem dzieci przybyły do biblioteki, by wziąć udział w popularnej zabawie, która swoje korzenie ma w świecie gier wirtualnych, mowa o ESCAPE ROOM.

Zasady są proste, zamknięci w pomieszczeniu gracze- maja tylko jeden cel- uciec z pokoju, w naszym przypadku biblioteki. Aby tego dokonać uczniowie musieli rozwiązać szereg łamigłówek, wykazać się znajomością literatury oraz sprytem. Tego rodzaju zabawa to doskonały sposób by zachęcić dzieci do logicznego, a zarazem niesztampowego myślenia.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.