Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Mikołajki

Dodane przez: Ewa Andruszko
Mikołajki

We wtorek 5.12.2017r. biblioteka dla dzieci w Słupcu gościła uczniów kl.O Szkoły Podstawowej nr 7. Dzieci wzięły udział w lekcji bibliotecznej i zajęciach plastycznych. Tematem przewodnim był święty Mikołaj.

Na początku dzieci wysłuchały bajki "Drogi święty Mikołaju. Odpowiadały na pytania dotyczące świętego, poznały legendę o Mikołaju. Na koniec odbyły się warsztaty plastyczne gdzie dzieci wykonały z rolek po papierze, bibuły,waty i innych materiałów postać Mikołaja.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.