Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Zatrzaśnięci w bibliotece

Dodane przez: Agata Iwańska
Zatrzaśnięci w bibliotece

12 grudnia słupecka książnica miła przyjemność gościć w sowich progach uczniów klasy III d Szkoły Podstawowej Nr 7. Nasi mili goście przybyli do biblioteki, by tak jak ich koledzy kilka dni wcześniej, dać się zamknąć w „pokoju zagadek”.

Escape room to nie tylko wspaniała zabawa dla osób lubiących zagadki i łamigłówki, ale także doskonała forma spędzania wolnego czasu, która w naszym przypadku ma za zadnie zachęcić dzieci do korzystania ze zbiorów biblioteki.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.