Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Tradycje Świąt Bożego Narodzenia

Dodane przez: Ewa Andruszko
Tradycje Świąt Bożego Narodzenia

W środę 20.12.2017r. MBP w Słupcu miała przyjemność gościć uczniów klasy 1d Szkoły Podstawowej nr 7. Tym razem uczniowie przybyli do biblioteki  aby zapoznać się ze zwyczajami i tradycjami bożonarodzeniowymi.

Boże Narodzenie to czas szczególny.To rodzinne święto,wigilia,prezenty,choinka, dzielenie się opłatkiem. Uczniowie wzięli również udział w zajęciach plastycznych i wykonali choinkę z materiałów przygotowanych przez bibliotekarkę.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.