Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Choinko zielona ...

Dodane przez: Ewa Andruszko
Choinko zielona ...
Święta Bożego Narodzenia, stały się doskonałym pretekstem do zorganizowania w Filii Nr 4 lekcji bibliotecznej i warsztatów plastycznych, podczas których można rozwinąć swój artystyczny talent. Udział w nich wzięły dzieci z klasy III b wraz z wychowawczynią panią B. Turek.
W miłej świątecznej atmosferze przy dźwiękach piosenki " Choinko zielona pachnąca jak las ..." uczniowie samodzielnie wykonali piękne choinki które będą ozdobą w ich domach.  Po skończonej pracy, dzieci z duma prezentowały swoje dzieła.


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.