Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Netykieta

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Netykieta

Jak co roku w lutym Oddział dla Dzieci MBP zorganizował spotkanie z cyklu "Bezpieczny Internet".

Tegoroczne hasło przewodnie to "Razem tworzymy lepszy Internet", zwracając uwagę na pozytywne aspekty korzystania z sieci.

Na zajęcia przyszli uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej Nr 2. Podczas spotkania oglądaliśmy prezentacje edukacyjne o sieciach internetowych, komunikatorach i forach. Wspólnymi siłami rozwiązaliśmy niełatwą krzyżówkę.

Część zajęć polegała na pracy z komputerem, a część na pracy z książką.

Spotkanie przepełnione było przestrogami czego nie wolno nam robić korzystając z internetu, aby nasze dane były bezpieczne. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał "sieciakową" kolorowankę z poradami bezpiecznego korzystania z sieci, a pan nauczyciel - tytułową Netykietę - zbiór zasad, który zawiśnie w szkolnej klasie.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.