Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Promocja książki Run away Weroniki Dobrzynieckiej

Dodane przez: Agata Iwańska
Promocja książki Run away Weroniki Dobrzynieckiej

Słupiecka filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie, miała przyjemność gościć w swych progach młodą, zdolną i dobrze zapowiadającą się pisarkę, Weronikę Dobrzyniecką.  Jej debiutancka powieść "Run away", którą to autorka promowała w naszej bibliotece, w dniu swoich 18 urodzin, już podczas premiery w Empiku,  została wyprzedana w całym nakładzie. 

" Jeśli lubicie akcję i skrywane tajemnice- ta pozycja jest dla was! Historia Etinet od początku do końca trzyma w napięciu, a nam nasuwają się miliony pytań. Czy dostaniemy odpowiedź na wszystkie? Przekonajcie się sami- nie pożałujecie!" 

                                                                                                                                             Patrycja Cygan WHOTHATGIRL.BLOGSPOT.COM


    Książkę pochodzącej ze Słupca autorki można nabyć w Empiku oraz w Filii Nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie.

 

                                                                                                                         2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.