Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie autorskie z Magdą Podbylską

Dodane przez: Ewa Andruszko
Spotkanie autorskie z Magdą Podbylską
W środę 03. kwietnia Filia Nr 4 MBP w Nowej Rudzie gościła w swoich progach panią Magdę Podbylską - autorkę opowiadań dla dzieci.
W spotkaniu udział wzięli uczniowie z klasy IIa i II b. szkoły podstawowej. Pisarka bardzo szybko nawiązała kontakt z dziećmi, które słuchając fragmentu książki - " Tajemnice Świstakowej Polany "odgadują, kim jest tajemniczy bohater. Dowiadują się podstawowych informacji o nietoperzach żyjących w Polsce. Uruchamiają swoją wyobraźnię i przenoszą się na Biegun Północny, gdzie uczestniczą w ekspedycji naukowej.. Autorka poprzez zabawę wprowadziła uczniów w świat nauki, dzieci  otrzymały woreczki z tajemniczymi przedmiotami w środku, które przy pomocy dotyku mieli rozpoznać.

Na koniec dzieci otrzymały kolorowe zakładki, mogły kupić książkę i otrzymać autograf autorki.


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.