Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkania z Katarzyną Ryrych

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkania z Katarzyną Ryrych

Dnia 04.04.2019 r. odbyły się dwa spotkania autorskie z panią Katarzyną Ryrych.

W Filii Nr 4 MBP autorka przedstawiła uczniom klas III historię powstania książki , prowadziła dyskusję oraz przedstawiła kilka tytułów, np. "Łopianowe pole".

W Oddziale dla Dzieci MBP pisarka opowiedziała klasom IV, o początkach swego pisarstwa, przedstawiła kilku bohaterów książek, np. "Król", czy "Jasne Dni Ciemne Dni".

Spotkania zakończyły się pytaniami dzieci. Na sam koniec uczniowie zakupiły książki z autografem pani Katarzyny.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.