Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dodane przez: Anna Nowińska
Światowy Dzień Pluszowego Misia
25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W tym wyjątkowym dniu Bibliotekę w Słupcu odwiedzili uczniowie klasy "0" Szkoły Podstawowej nr 7, którzy przynieśli ze sobą ulubione pluszaki.
Na początek dzieci poznały historię powstania pluszowego misia i opowiadały o swoich przytulankach, następnie z wielką ochotą i fantazją kolorowały i wyklejały misiowe portrety. Na koniec dzieci obejrzały bajkę o zabawnych i pouczających przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.