Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dzień Turystyki

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Dzień Turystyki

W ramach Dnia Turystki, który przypada 27 września, MBP Oddział dla Dzieci w Nowej Rudzie zorganizował przy współpracy Informacji Turystycznej spacer oraz warsztaty kreatywne.

Udaliśmy się całą grupą do Informacji Turystycznej, gdzie każde Dziecko otrzymało quest miejski. Spacer po Nowej Rudzie był super zabawą. Uczniowie rozwiązywali zagadki, odwiedzali ciekawe miejsca naszego miasta.

Po trudach chodzenia, kiedy wszyscy odgadli hasło, ponownie spotkaliśmy się z p.Elą w Informacji Turystycznej. Każdy za dobrze rozwiązane zadania otrzymał mały upominek. Następnie trochę zmęczeni udaliśmy się do MOK , gdzie czekał na Nas catering – niespodzianka.

Posileni jedzonkiem wróciliśmy do Biblioteki aby rysować zapamiętane miejsca , warsztaty kreatywne wyszły bardzo kolorowe. Każde Dziecko otrzymało mały upominek w formie kubeczka oraz słodki poczęstunek. Zadowoleni, uśmiechnięci Uczniowie rozeszli się do Domów. Prace Dzieci można oglądać na wystawie w Oddziale dla Dzieci MBP.

Spacer oraz warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „Rozwijamy wspólne zainteresowania”.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.