Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Wizyta bibliotekarzy z Broumova

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Wizyta bibliotekarzy z Broumova

Dziś mieliśmy okazję gościć naszych przyjaciół z Broumova. Do Nowej Rudy przyjechały przedstawicielki Miasta Broumov oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Broumovie.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis, który wspólnie realizujemy.

Efektem dzisiejszego spotkania było podpisanie uroczystego porozumienia o współpracy transgranicznej pomiędzy Miejską Biblioteką Publiczną w Nowej Rudzie i Broumovie.

Wizytę partnerską osłodziła nam swoimi pysznościami Biała Lokomotywa.

Serdecznie dziękujemy za wizytę!


 Źródło: Wydział Rozwoju Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.