Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Warsztaty fotograficzne

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Warsztaty fotograficzne

Dnia 29.10.2021 r. W Oddziale dla Dzieci MBP odbyły się warsztaty fotograficzne. Uczestnicy zapoznali się z technikami, podstawowymi pojęciami związanymi z fotografią.

Fotografia produktowa, biznesowa, jak wykonywać profesjonalne zdjęcia na portale społecznościowe – z tym można było się zapoznać.

Po zakończonych warsztatach, uczestnicy udali się na poczęstunek.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „Rozwijamy wspólne zainteresowania”, współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis, który wspólnie realizujemy.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.