Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Warsztaty kreatywne - Zwyczaje i obyczaje w Polsce

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Warsztaty kreatywne - Zwyczaje i obyczaje w Polsce

Dnia 08.11.2021 r. w Oddziale dla Dzieci odbyły się warsztaty kreatywne, których tematem były zwyczaje i obyczaje w Polsce.

Uczniowie zapoznali się najpopularniejszymi polskimi obrzędami i dotyczącymi nich zwyczajami. Na warsztatach wykonywały prace - kolorowanki. Była to postać z bajki oraz adwentowy rysunek.

Ich praca została wynagrodzona wspólnym wyjściem do MOKu na poczęstunek.

Po powrocie do biblioteki dziecięcej, czekała na wszystkich niespodzianka - paczka świąteczna.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis, który wspólnie realizujemy.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.