Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Czytanie- męska rzecz!

Dodane przez: Agata Iwańska
Czytanie- męska rzecz!

    W ramach kończącego się już Ogólnopolskiego Tygodnia czytania dzieciom, Filia Nr 4 MBP w Nowej Rudzie zorganizowała spotkanie pod hasłem "Czytanie- męska rzecz", mające na celu promocję czytelnictwa. Z tej okazji i na nasze zaproszenie do biblioteki przybył żołnierz pełniący służbę w 22 Karpackim Batalionie Piechoty Górskiej w Kłodzku- Rafał Bartyzel oraz dzieci z klas "O". Pan Rafał nie tylko przeczytał jedną z baśni Andersena o dzielnym ołowianym żołnierzyku, ale również przybliżył nieco zerówkowiczom zawód żołnierza, opowiedział o swojej codziennej pracy i sprzęcie z jakim ma styczność.

    Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie, po czym pan Rafał obiecał że jeszcze nas odwiedzi razem ze swoimi kolegami z wojska.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.