Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Czytanie- męska rzecz!

Dodane przez: Agata Iwańska
Czytanie- męska rzecz!

    W ramach kończącego się już Ogólnopolskiego Tygodnia czytania dzieciom, Filia Nr 4 MBP w Nowej Rudzie zorganizowała spotkanie pod hasłem "Czytanie- męska rzecz", mające na celu promocję czytelnictwa. Z tej okazji i na nasze zaproszenie do biblioteki przybył żołnierz pełniący służbę w 22 Karpackim Batalionie Piechoty Górskiej w Kłodzku- Rafał Bartyzel oraz dzieci z klas "O". Pan Rafał nie tylko przeczytał jedną z baśni Andersena o dzielnym ołowianym żołnierzyku, ale również przybliżył nieco zerówkowiczom zawód żołnierza, opowiedział o swojej codziennej pracy i sprzęcie z jakim ma styczność.

    Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie, po czym pan Rafał obiecał że jeszcze nas odwiedzi razem ze swoimi kolegami z wojska.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.