Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Basia i GOGO

Dodane przez: Agata Iwańska
Basia i GOGO

    23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich i z tej okazji, choć nieco później Filia Nr 4 w Słupcu gościła w swoich progach uczniów klasy I b wraz z wychowawczynią panią Bożeną Turek. Tym razem dzieci samodzielnie tworzyły własną książkę.

    Nasze dzisiejsze spotkanie rozpoczęliśmy tradycyjnie już od przypomnienia sobie wiadomości zdobytych podczas wcześniejszych wizyt dzieci w bibliotece. Porozmawialiśmy więc o zawodach związanych z książką i kolejnych etapach jej powstawania, by wreszcie przemienić się w pisarzy, ilustratorów i wydawców.

     Każda z tych trzech grup miała swoje zadanie do wykonania, i tak pisarze tworzyli teks książki, ilustratorzy kolorowali a wydawcy składali książkę w całość. W mgnieniu oka powstało  opowiadanie pt. "Kasia i GOGO".


 Źródło: Agata Iwańska


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.