Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie informacyjne ws. obwodnicy Słupca

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkanie informacyjne ws. obwodnicy Słupca

Biuro Opracowywania Programów i Projektów Inżynierii Komunikacyjnej „LISPUS” Marcin Dobek działające w imieniu DOLNOŚLĄSKIEJ SŁUŻBY DRÓG I KOLEI WE WROCŁAWIU niniejszym zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na SPOTKANIE INFORMACYJNE w sprawie planowanej inwestycji pn.: "Prace projektowe dla budowy obwodnic m. Nowa Ruda –  Słupiec: IV etap obwodnicy (droga 381) Nowa Ruda".

Spotkanie informacyjne zostanie przeprowadzone w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją. Projektanci i przedstawiciele Zamawiającego spotkają się z zainteresowanymi osobami w dniu 21.07.2017 r. (piątek) od godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Rudzie,ul. Słupiecka 2.

Głównym celem spotkania jest poinformowanie społeczności lokalnej o wstępnej propozycji rozwiązań projektowych planowanej inwestycji wraz z jej prezentacją oraz stworzenie zainteresowanym osobom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych.

Z opracowanymi rozwiązaniami projektowymi można się zapoznać na stronach internetowych Urzędu Miasta Nowa Ruda oraz Urzędu Gminy Nowa Ruda.
.


 Źródło: Urząd Miejski w Nowej Rudzie


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.