Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie z Michałem Ogórkiem w Słupcu

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkanie z Michałem Ogórkiem w Słupcu

Spotkanie z Michałem Ogórkiem odbyło się w poniedziałek, 23.10.2017 r. w Filii MBP w Nowej Rudzie-Słupcu, przy ul. Słupieckiej 2.

Michał Ogórek (ur. 1955 r.) – polski dziennikarz, felietonista, prezenter telewizyjny, satyryk i krytyk filmowy. Studiował nauki polityczne i dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. Od 1989 jest stałym felietonistą „Gazety Wyborczej”. Od 2004 związany z kanałem telewizyjnym Kino Polska. Autor książek, m.in. Przewodnik po Polsce (1991), Najlepszy Ogórek czyli kalendarz na każdy rok (2005), a także współautor publikacji Polska między wierszami. Życie codzienne w PRL (1991).

Wikipedia


 Źródło: David Magen


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.