Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Pluszowy Miś

Dodane przez: Ewa Andruszko
Pluszowy Miś

W środę 22 listopada Pluszowy Miś zawitał do biblioteki filii nr4 w Nowej Rudzie. Na początku dzieci z klasy 1d szkoły podstawowej przywitała bibliotekarka i zaprosiła je na misiową imprezkę. Zaprezentowano krótką historię powstawania pluszowych misiów, następnie przedstawiono rysunki znanych postaci misiowych które często spotykamy w bajkach. Dzieci również uczestniczyły w zabawach ruchowych z misiem. Następnie malowano i wykańczano obrazek z postacią misia.

Na koniec przypomniano o prośbach pluszowych misiów czytając wierszyk Czesława Janczarskiego "Naprawimy misia". Po przeczytaniu wiersza odbyto rozmowę z dziećmi o poszanowaniu zabawek.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.