Trwa ładowanie danych...

Aktualności

ESCAPE ROOM w bibliotece

Dodane przez: Agata Iwańska
ESCAPE ROOM w bibliotece

W poniedziałkowy poranek MBP w Słupcu miała przyjemność gościć w swoich progach uczniów klasy II b Szkoły Podstawowej NR 7. Tym razem dzieci przybyły do biblioteki, by wziąć udział w popularnej zabawie, która swoje korzenie ma w świecie gier wirtualnych, mowa o ESCAPE ROOM.

Zasady są proste, zamknięci w pomieszczeniu gracze- maja tylko jeden cel- uciec z pokoju, w naszym przypadku biblioteki. Aby tego dokonać uczniowie musieli rozwiązać szereg łamigłówek, wykazać się znajomością literatury oraz sprytem. Tego rodzaju zabawa to doskonały sposób by zachęcić dzieci do logicznego, a zarazem niesztampowego myślenia.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.