Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Ferie w bibliotece

Dodane przez: Agata Iwańska
Ferie w bibliotece

Tradycyjnie już dzieci uczestniczące w feriach zimowych organizowanych przez  noworudzkie stowarzyszenie PRO PUBLICO BONO, odwiedziły słupiecka bibliotekę. Tym razem wzięły one udział w zabawie wzorowanej na popularnych ESCAPE ROOM' ach.

Uczestnicy zabawy zostali zamknięci w pokoju i aby się z niego wydostać musieli rozwiązać szereg łamigłówek, szyfrów i rebusów, wszystko oczywiście z książką w tle.

Tymczasem Filię Nr 4 odwiedziły dzieci, które chciały aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas. Chłopcy rozegrali między sobą  turniej gier komputerowych, korzystali również z gier planszowych. Dzieci rozwiązywały także zagadki literacki i rebusy. Młodsze dzieci wspólnie wykonały prace plastyczne, które teraz zdobią ściany biblioteki.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.