Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Ferie w bibliotece

Dodane przez: Agata Iwańska
Ferie w bibliotece

Tradycyjnie już dzieci uczestniczące w feriach zimowych organizowanych przez  noworudzkie stowarzyszenie PRO PUBLICO BONO, odwiedziły słupiecka bibliotekę. Tym razem wzięły one udział w zabawie wzorowanej na popularnych ESCAPE ROOM' ach.

Uczestnicy zabawy zostali zamknięci w pokoju i aby się z niego wydostać musieli rozwiązać szereg łamigłówek, szyfrów i rebusów, wszystko oczywiście z książką w tle.

Tymczasem Filię Nr 4 odwiedziły dzieci, które chciały aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas. Chłopcy rozegrali między sobą  turniej gier komputerowych, korzystali również z gier planszowych. Dzieci rozwiązywały także zagadki literacki i rebusy. Młodsze dzieci wspólnie wykonały prace plastyczne, które teraz zdobią ściany biblioteki.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.