Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Podróż do Bajkolandii

Dodane przez: Agata Iwańska
Podróż do Bajkolandii

W piątkowy poranek bibliotekę w Słupcu ponownie odwiedzili uczniowie klasy II b, wraz z wychowawczynią panią  Bożeną Turek. Nasze jakże miłe spotkanie rozpoczęliśmy od wyczarowania samolotu - bajkolotu, dzięki któremu mogliśmy udać się w pełna przygód podróż do magicznej Bajkolandii.

I tak nasz bajkolot przeniósł nas najpierw do krainy Królowej Śniegu, która zostawiła dzieciom list zawierający wskazówki przydatne podczas rozwiązywania kolejnych zadań. Zanim jednak do niej dotarliśmy musieliśmy pokonać lodowy ocean, co okazało się nie lada wyzwaniem. Następnie  zawędrowaliśmy do krainy Czerwonego Kapturka, gdzie na uczniów czekało wiele ciekawych zagadek. Po ich rozwiązaniu udaliśmy się na wędrówkę przez las, by dotrzeć do Jasia i Małgosi. Dzieci były już lekko zmęczone, więc dodały sobie energii pałaszując słodycze z chaty Baby Jagi. Do następnej krainy maszerowaliśmy więc już pełni siły i chęci by sprostać kolejnym wyzwaniom, które postawił przed nami tym razem Kopciuszek.


   


 Źródło: Agata Iwańska


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.