Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Tradycje wielkanocne

Dodane przez: Ewa Andruszko
Tradycje wielkanocne

Święta Wielkanocne, tradycyjnie już stały się doskonałym pretekstem do zorganizowania w Fili nr 4 warsztatów plastycznych, podczas których można rozwinąć swój artystyczny talent. W warsztatach udział wzięli uczniowie z klasy II b wraz z wychowawczynią panią Bożeną Turek.

W miłej świątecznej atmosferze uczniowie wykonywali ozdoby wielkanocne - pisanki. Po skończonej pracy dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła, które z pewnością będą stanowiły piękną dekorację ich świątecznych stołów.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.