Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie autorskie z Magdą Podbylską

Dodane przez: Ewa Andruszko
Spotkanie autorskie z Magdą Podbylską

W środowy poranek Filia Nr 4 w Słupcu gościła w swoich progach panią Magdę Podbylską - autorkę opowiadań dla dzieci. W spotkaniu udział wzięli uczniowie z klasy 2a, 3c i 3d ze Szkoły Podstawowej Nr 7. Opowiadania Pani Magdy zyskały sympatię wśród czytelników jak i uczestników spotkania a dar łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi, skutecznie skupił ich uwagę i zachęcił do aktywnego udziału w warsztatach literackich.

Punktem wyjścia dla warsztatów było wysłuchanie fragmentów książki Tajemnice Końskiej Zagrody. Dzięki temu dzieci dowiedziały się kto to jest świadek, podejrzany a kto jest oskarżonym. Nauczyły się jak nazywają się umaszczenia koni, gdzie można znaleźć końskie odmiany czym się różni stęp od stąpania i kłus od kłosa. Zwieńczeniem warsztatów było wspólne pisanie opowiadania. A na koniec dzieci mogły zakupić książkę i otrzymać autograf autorki.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.