Trwa ładowanie danych...

Aktualności

11 listopada - odzyskanie niepodległości

Dodane przez: Ewa Andruszko
11 listopada - odzyskanie niepodległości

Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości jest najważniejszym świętem państwowym.

Z tej okazji Filię nr 4 MBP w Nowej Rudzie odwiedzili uczniowie z klasy 3b Szkoły Podst.nr 7. Nasze spotkanie miało na celu wykształcenie szacunku do historii naszego kraju, przyswojenie wiedzy o ojczyźnie i podkreślenie doniosłego momentu - odzyskania niepodległości. Na początku uczniowie wysłuchali legendy o Lechu, Czechu i Rusie czyli o początkach powstania państwa polskiego.Wykazały się wiedzą na temat symboli narodowych.Potem tą wiedzę wykorzystali do rozwiązywania zadań, krzyżówek, szarad i prac plastycznych.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.