Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie autorskie z Karolem Maliszewskim

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkanie autorskie z Karolem Maliszewskim

28.06.2021 r. o godzinie 17:00 odbyło się spotkanie autorskie z Karolem Maliszewskim, promujące jego najnowszą książkę "Czarownica nad Włodzicą".

Okazało się że skwer za biblioteką to świetne miejsce na spotkanie autorskie. O Czarownicy nad Włodzicą z Karolem Maliszewskim rozmawiała Renata Zając z wydawnictwa Pasaże. Fascynująca rozmowa o mitycznej przeszłości Nowej Rudy widzianej oczami Karola Maliszewskiego.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.