Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie autorskie z Agnieszką Urbańską

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkanie autorskie z Agnieszką Urbańską

Dnia 09.06.2021 r., w ramach projektu Rozwijamy Wspólne Zainteresowania mieliśmy przyjemność poznać i gościć, na spotkaniu autorskim, Panią Agnieszkę Urbańską.

Kilka słów o pisarce:
doktor nauk humanistycznych oraz autorką książek dla najmłodszych. Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza psów i kotów. Pasjonuje się skandynawskimi kryminałami oraz muzyką z różnych zakątków świata. Współpracuje z wydawnictwami Skrzat i Literatura. Na co dzień mieszka w Kłodzku i chętnie uczestniczy w spotkaniach autorskich z dziećmi.

Pani Agnieszce oraz wszystkim uczestnikom spotkania, dziękujemy serdecznie za przybycie.

Projekt "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.


 Źródło: Wydział Rozwoju Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.