Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Zabytki Nowej Rudy - warsztaty kreatywne

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Zabytki Nowej Rudy - warsztaty kreatywne

Wśród zakątków, historii i zagadek... Rozwijamy wspólne zainteresowania, tym razem podczas warsztatów kreatywnych Zabytki Nowej Rudy - 17.06.2021 r.

Dziękujemy przewodnikowi - Panu Witkowi Telusowi za profesjonalne oprowadzenie uczestników i przekazanie sporej dawki wiedzy.

Projekt "Rozwijamy Wspólne Zainteresowania" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.


 Źródło: Wydział Rozwoju Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.