Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Pracownia książki prezentuje...

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Pracownia książki prezentuje...

W ramach Festiwalu Góry Literatury 2021, w noworudzkiej Miejskiej Bibliotece prezentowana jest wystawa "Pracownia Książki prezentuje...".

To kolejna odsłona cyklu BOOKmacherzy, podczas którego pokazywane są książki studentów i pedagogów związanych z Katedrą Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Obok plansz prezentujących autorów i ich prace, prototypów obiektów zaprojektowanych w ramach zajęć semestralnych w Pracowni Książki oraz książek wydanych w większych nakładach, można obejrzeć także filmy będące wizytówkami studenckich realizacji książkowych.

Wystawa będzie trwała do września i wpisuje się także w kalendarz imprez towarzyszących dwudziestopięcioleciu Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów wrocławskiej ASP.2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.