Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Warsztaty kreatywne - Jak powstaje bajka

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Warsztaty kreatywne - Jak powstaje bajka

Dnia 25.10.2021 r. w Oddziale dla Dzieci miały miejsce warsztaty kreatywne pod tytułem "Jak powstaje bajka".

Dzieci mogły obejrzeć krótkie informacje oraz klipy wideo o tym, jak powstaje film animowany i jak stworzyć swoją własną bajkę.

Zajęcia były pracochłonne. Na kartkach papieru wycinane postacie z bajek, przyklejane kolorowanki, a wszystko łączone kolorową wełną. Namiastka bajki.

Ciężka praca została wynagrodzona niespodzianką - wyjściem do MOK-u na poczęstunek. Uczta wspaniała - jak podkreśliły dzieci.

Posilenie, powrócili aby dokończyć swoje bajki. Słoneczka, krajobrazy, które stworzyli, przyniosły wspaniałe efekty.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis, który wspólnie realizujemy.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.