Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dinozaury w bibliotece

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Dinozaury w bibliotece

Kiedy żyły? Jak wyglądały? Na takie pytania odpowiadaliśmy w Oddziale dla Dzieci z klasą "0" z Niepublicznego Przedszkola Salezjańskiego dnia 02.03.2022 r.

Dinozaury, bo o nich mowa, wypełniły w tym dniu bibliotekę. Dzieci na spotkanie przyniosły swoje maskotki - dinozaury. Wrażeń było wiele przy oglądaniu książek z wielkimi gadami.

Jak można pobudzić swoją wyobraźnię, przekonały się przedszkolaki podczas słuchania bajki "Harry i wiaderko pełne dinozaurów".

Bajka dla młodych słuchaczy okazała się rewelacyjna.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.